Dlaczego warto skorzystać z oferty marki ErgoSafe?

SPROFILOWANA OFERTA

Nasz sklep posiada specjalistyczny profil - oferujemy produkty, umożliwiające stworzenie ergonomicznego miejsca pracy i nauki. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie, dzięki czemu możemy profesjonalnie doradzić Klientowi w kwestiach ergonomii miejsca pracy.

ZAUFAŁO NAM TYSIĄCE KLIENTÓW

 

Stworzyliśmy platformę handlową, która oprócz produktów ergonomicznych oferuje również produkty prozdrowotne, sportowe i z zakresu bezpieczeństwa (sklepy ErgoSafe.pl, ErgoPoint.com.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl i inne). Posiadamy duże grono zadowolonych Klientów. Prowadzimy również sprzedaż na Allegro, gdzie mamy 100% komentarzy pozytywnych (obecnie ponad 3000 komentarzy i liczba ta szybko rośnie). Jesteśmy firmą działającą i legalnie płacącą podatki w Polsce. Wierzymy w etyczne prowadzenie biznesu.

DOSKONAŁA RELACJA CENY DO JAKOŚCI PRODUKTÓW

W ofercie sklepu ErgoSafe.pl znajdziesz produkty ergonomiczne wysokiej jakości, funkcjonalności i w korzystnych cenach.

DARMOWA DOSTAWA

Każde zamówienie na kwotę 350 zł brutto i wyżej jest wysyłane na nasz koszt (darmowa dostawa nie obejmuje przedmiotów ponadgabarytowych jak maty pod krzesła).

BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW

  • Posiadamy certyfikat SSL, co oznacza, że realizacja zamówienia jest objęta szyfrowanym połączeniem HTTPS, dzięki czemu masz pewność, że podane przez Ciebie dane są w 100% bezpieczne. 

ZWROT ZAMÓWIENIA

Jeśli zakupisz u nas produkt, który jednak nie będzie Ci odpowiadał, to w terminie do 30 dni możesz zwrócić go bez podania przyczyny.

DOGODNE WARUNKI PŁATNOŚCI

Wydłużony termin płatności oferujemy dla JST. Wydłużony termin płatności również dla przedsiębiorców, którzy dokonują zakupów po raz kolejny.


© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.